چگونه هردو هندزفری هایلو جی تی 1 را به هم وصل کنیم؟

Xiaomi Haylou GT1

برای اتصال هر دو هندزفری به یکدیگر مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید:

1- ابتدا اگر هرکدام از هندزفری ها به گوشی شما متصل هستند یا پیش از این متصل بوده اند آن ها را از لیست بلوتوث خود حذف کنید. (این کار در گوشی های مختلف با نام های Forget یا Delete  شناخته می شود.)

2- هردو هندزفری را از داک خارج نمایید (با اینکار هندزفری ها روشن می شوند)

3- حالا هردو هندزفری را با 3 ثانیه نگه داشتن کلیدهای لمسی خاموش کنید (روی هندزفری ها چراغ قرمز نمایان شده و سپس خاموش می شوند)

نحوه شدن هر دو هندزفری Xiaomi Haylou GT1

4- در این مرحله در واقع شما هندزفری ها را ریست می کنید. برای اینکار باید کلیدهای لمسی هردو هندزفری را بصورت همزمان بمدت 20 ثانیه نگه دارید .

5- در حدود زمان 15 ثانیه یکبار چراغ چشمک زن قرمز و سفید مشاهده می شود و در 20 ثانیه برای بار دوم این ترکیب چراغ را مشاهده می کنید. حتما مطمئن شوید که چراغ ها دوبار به فاصله تقریبا 5 ثانیه بصورت قرمز و سفید چشمک زن در خواهد آمد.

6- هردو ایرفون را داخل داک بگذارید

آموزش رفع مشکل بلوتوث Haylou GT1 در مسترکالا
7- اگر مرحله اول را انجام نداده اید، در این مرحله، مرحله 1 را انجام دهید. در صورتی که مرحله 1 را انجام داده اید به مرحله بعدی رجوع کنید.

8- هر دو ایرفون را از داک خارج کرده و چند ثانیه صبر کنید تا به یکدیگر متصل شوند

9- حالا از بلوتوث گوشی خود به هندزفری متصل شوید. توجه کنید معمولا فقط هندزفری سمت راست با نام Haylou-GT1_R در لیست بلوتوث نمایان می شود و با اتصال به آن صدا از هردو گوشی پخش خواهد شد .

پاسخ بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *