درباره ایرانشیا

راه حلی امروزی‌تر برای خرید راحت تر

امروزه با گسترش علم و فناوری روش های خرید ما هم تغییر کرده است. گسترش اینترنت و شبکه های اجتماعی باعث شده تا مردم خیلی راحت تر از گذشته محصولاتی که نیاز دارند را خریداری کنند آن هم با چند کلیک ساده . 

امروزه به خاطر مشغله کاری خیلی از افراد زمان استراحت کمی دارند و به همین دلیل هم بهای اوقات فراغت هم بسیار بالا رفته است. همه ما هم برای این اوقات برنامه ریزی هایی داریم . استفاده از فضای مجازی و اینترنت این امکان را به افراد داده است تا بدون آن که از اوقات فراغت خود کم کنند بتوانند آن محصولاتی که نیاز دارند را به راحتی تهیه و خریداری کنند. ولی در این بین یک مسله ی بسیار مهم وجود دارد و آن هم اعتماد به فروشگاه اینترنتی است که محصول را از آن خریداری می کنیم .

نمایندگی شیائومی اصفهان با سالها تجربه و استفاده از محصولات با کیفیت و ممتاز این امکان را برای شما دوستان فراهم کرده که بتوانید محصولات اصل و با کیفیت را با قیمتی مناسب خریداری کندید.

اعتماد به یک برند رمز موفقیت آن برند است 

نمایندگی شیائومی اصفهان
نمایندگی شیائومی اصفهان

شماره تماس: 32246261-031

آدرس نمایندگی اصفهان: اصفهان – خیابان فروسی- ساختمان کیمیا – طبقه اول – واحد 2

سایت ایران شیا از جمله شرکت های اینترنتی می باشد که نماد تجارت الکترونی خود از مرکز توسعه تجارت الکترونی ایران دریافت کرده تا به این شکل افراد بتوانند با خیال راحت هر محصولی که نیاز دارند را تهیه و خریداری کنند. نماد تجارت الکترونیک این اطمینان را به افراد می دهد که محصول شما از کیفیت بالا برخوردار است و قیمت آن خارج از عرف قیمت بازار نیست.

نمایندگی شیائومی اصفهان به پاس حمایت از حقوق مصرف کننده لوح تقدیر حمایت از حقوق مصرف کنند را دریافت کرده است. 

 

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...